Україна відновлює активний діалог з Вірменією, - Зеленський
Україна відновлює активний діалог з Вірменією. Про це Президент Володимир Зеленський повідомив у Telegram-каналі, передають Українськi Новини.
Зокрема Зеленський повідомив про зустріч із прем’єр-міністром Вірменії Ніколом Пашиняном на полях саміту Європейської політичної спільноти у Єревані (Вірменія). Він подякував Пашиняну за запрошення на саміт, зазначивши, що це перший візит Президента України до Вірменії за останні 24 роки.
"Важливо, що відновлюємо активний діалог між нашими країнами", - наголосив Зеленський.
Вони з Пашиняном обговорили ситуацію в регіоні та безпекові виклики й загрози, Зеленський поінформував колегу про дипломатичну роботу для досягнення реального миру.
Вони також обговорили розвиток економічного партнерства, Зеленський запропонував відновити роботу спільної міжурядової комісії з економічного співробітництва та провести її наступне засідання цьогоріч у Києві.
Зеленський зазначив, що Україна вітає кроки Вірменії для зближення з Європейським Союзом і готова підтримувати проєвропейські ініціативи Вірменії.
Як повідомляли Українськi Новини, Зеленський 3 травня прибув до Єревану для участі в саміті Європейської політичної спільноти.
23 лютого прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що Вірменія "заморозила" участь в Організації договору про колективну безпеку (ОДКБ), де домінує Росія.
19 лютого Пашинян заявив, що його країна не є союзником РФ у її війні проти України.