Росія завдала ракетного удару по Мерефі на Харківщині: четверо загиблих і 18 постраждалих
Зранку 4 травня російські війська завдали ракетного удару по Мерефі Харківської області, пошкодивши будинки, магазини та СТО. Кількість загиблих і постраждалих від атаки зросла.
Про це повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов.
"За попередньою інформацією, ворог завдав ракетного удару по Мерефі", - поінформував він.
Внаслідок атаки сталося загорання приватного будинку та автомобіля, пожежу ліквідовано. Фіксується пошкодження приватних і багатоквартирних будинків, 4 магазинів, СТО.
Кількість загиблих від російського удару зросла до трьох людей. Відомо про 8 постраждалих, їм допомагають медики.
На місці удару продовжують працювати бригади екстреної допомоги, всі профільні служби.
Оновлено 4 травня о 12:00. Стало відомо, що кількість загиблих під час російської атаки по Мерефі зросла до чотирьох людей. Загинули 50- і 63-річні чоловіки та 41- і 52-річні жінки.
Крім того, зросла і кількість постраждалих від удару – до 18:
- серед поранених троє людей перебувають у важкому стані,
- 13 людей зазнали вибухових травм середньої тяжкості,
- у двох постраждалих – гостра реакція на стрес.
Пошкоджено щонайменше 10 домоволодінь, 4 магазини, СТО, адміністративну будівлю, 2 автомобілі, заклад харчування. На місці триває ліквідація наслідків.
Як повідомляли Українські Новини, під ранок 4 травня російські окупанти вдарили безпілотником біля цивільного фургону з хлібобулочними виробами. Водій та експедитор постраждали від атаки.