Уночі біля Маріуполя уразили енергооб'єкт, частина міста знеструмлена, – Андрющенко

Маріуполь. Фото: t.me/mariupolrada

Уночі уражений енергетичний об'єкт біля тимчасово окупованого Маріуполя на Донеччині, унаслідок чого частина міста знеструмлена. Крім того, уражено місце розташування пілотів БПЛА в місті.

Про це повідомив керівник Центру вивчення окупації Петро Андрющенко та колишній радник мера Маріуполя.

"Маріуполь. Підтверджено. Вночі уражено об'єкт енергетичної інфраструктури на північному-сході від міста. В результаті в частині Маріуполя відсутнє електропостачання на зараз", – йдеться в повідомленні.

Крім того, було уражено місце розташування пілотів БПЛА в Приморському районі (Приморський парк – Телевежа) та с. Старий Крим Кальміуського району Маріуполя. За інформацією з місця, ворог отримав важкі пораненнями.

РЕКЛАМА

"Росіяни намагаються намалювати картинку ураження цивільного будинку, але виходить не дуже", – додав Андрющенко.

Згодом Сили безпілотних систем підтвердили ураження 1 травня тимчасового пункту дислокації у Маріуполі підрозділу "Рубікон", військової частини у складі збройних сил Росії, що використовує сучасні бойові безпілотні літальні апарати.

Як повідомляли Українські Новини, у ніч проти 3 травня безпілотники атакували морський торговельний порт у Приморську Ленінградської області, де виникла пожежа, а в кількох російських аеропортах тимчасово обмежували польоти.

РЕКЛАМА
 
ГОЛОВНЕ