Атака на Тернопіль: є постраждалі, одна людина у важкому стані

Фото: ДСНС

У Тернополі внаслідок масованої атаки російських БпЛА постраждали 10 осіб, одна людина у важкому стані. Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"Ворог завдав ударів по різних локаціях міста. Рятувальники ліквідовують наслідки атаки, гасять пожежі та надають допомогу постраждалим", – йдеться у повідомленні.

Тернопіль. Фото: ДСНС

РЕКЛАМА

Як повідомив мер міста Сергій Надал, над Тернополем сьогодні було понад 50 "шахедів". Є влучання у промислові та інфраструктурні об'єкти міста.

"У місті можуть бути небезпечні уламки. Не наближайтеся до них і не торкайтеся. Батьки – попередьте дітей: жодних знахідок не брати в руки. Якщо побачили підозрілий предмет – телефонуйте 101", – додав міський голова.

Нагадаємо, у частині Тернополя зникла електроенергія через масовану атаку.

ГОЛОВНЕ