РФ масовано атакує АЗС на Харківщині, під ударом опинилися п’ять заправок, - ДСНС

Заправка. Фото: ДСНС

Зранку 1 травня 2026 року російська армія здійснила серію цілеспрямованих ударів по паливній інфраструктурі Харківської області. Під ворожим вогнем опинилися п’ять автозаправних станцій у Харкові та області. За попередніми даними слідства, окупанти атакували об’єкти безпілотниками типу V2U. Про це повідомляє ДСНС Харківщини. 

У Харкові влучання зафіксували в Київському, Салтівському та Слобідському районах. Також під удар потрапила заправка у місті Чугуїв. На об'єктах у Слобідському районі обласного центру та в Чугуєві виникли пожежі, які вдалося оперативно ліквідувати підрозділам ДСНС. Окрім обладнання самих станцій, вибухами пошкоджено будівлю автомийки та десять легкових автомобілів.

Внаслідок обстрілів постраждали двоє працівників АЗС. 37-річний чоловік отримав поранення та був госпіталізований, а у його 56-річного колеги діагностували гостру реакцію на стрес.

На місцях атак працюють правоохоронці та рятувальники. Харківська обласна прокуратура вже розпочала досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни. Слідчі дії тривають, проводиться збір речових доказів чергового воєнного злочину РФ.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, сьогодні Зеленський повідомляв про те, що в ніч на п'ятницю, 1 травня, країна-агресор Росія атакувала Україну 210 ударними БпЛА, близько 140 з яких - "Шахеди".

ГОЛОВНЕ