У Пермі слідом за Туапсе поскаржилися на "нафтовий дощ". Вранці там була атакована нафтова інфраструктура
У ще одному регіоні країни-агресора Росії мешканці поскаржилися на "нафтовий дощ", що падав з неба. Йдеться про Пермський край, де в ніч на сьогодні, 29 квітня, безпілотники атакували об’єкт інфраструктури, який забезпечує перекачування нафти в західні регіони РФ.
Про це видання The Moscow Times пише з посиланням на повідомлення місцевих жителів у соціальних мережах.
Люди публікують фотографії з краплями чорного кольору на вікнах, одязі та автомобілях. Це нафтопродукти, які підіймаються в небо разом із димом від пожежі, після чого випадають у вигляді опадів. Напередодні таке сталося в Туапсе Краснодарського краю РФ, де тричі поспіль атакували нафтопереробний завод.
Влада заявила, що взяла проби повітря поруч із палаючою станцією, але перевищення гранично допустимих концентрацій нібито виявлено не було. Вранці в Пермі було проведено евакуацію дітей зі шкіл, але через кілька годин їх повернули на заняття.
Як повідомляли Українські Новини, раніше сьогодні, 29 квітня, безпілотники Служби безпеки України атакували виробничо-диспетчерську станцію "Перм", яка розташована за понад 1,5 тисячі кілометрів від України. Вона здійснює перекачування та розподіл нафти.
Нагадаємо, вчора, 28 квітня, російський диктатор Володимир Путін вперше прокоментував удари по Туапсе, де з початку квітня безпілотники тричі успішно вразили нафтопереробний завод. Він поскаржився на "тероризм" з боку України та визнав, що РФ не здатна забезпечити повний захист подібних об’єктів.