Удар РФ по лікарні на Одещині: зруйновано приймальне відділення, пацієнтів евакуювали

Наслідки російської атаки в Одесі. Фото: ДСНС

У ніч проти 29 квітня російські війська вдарили по районній лікарні в Одеській області, повністю зруйнувавши приймальне відділення.

Про це повідомили начальник Одеської ОВА Олег Кіпер та ДСНС.

У медзакладі пошкоджені терапевтичне, кардіологічне та хірургічне відділення, а також кабінети УЗД і рентгену. Медичний персонал і пацієнти під час атаки перебували в укритті, постраждалих серед них немає. Після обстрілу їх перевели до іншого закладу.

Водночас унаслідок атаки по області зазнали руйнувань житлові будинки. В одному з багатоповерхових будинків пошкоджено фасад і вікна без подальшого займання.

РЕКЛАМА

Через падіння уламків на території Дунайського біосферного заповідника виникли осередки загоряння очерету.

За даними ОВА, поранення дістали двоє людей — 47-річний чоловік і 56-річна жінка. Жінку госпіталізували з множинними осколковими пораненнями, її стан лікарі оцінюють як важкий.

Нагадаємо, унаслідок нічної атаки на Одесу 6 квітня загинули троє людей, серед них дитина, ще 10 осіб дістали поранення.

ГОЛОВНЕ