Росіяни обстріляли дронами Конотоп: поранені п'ять працівників підприємства

Фото: ДСНС Сумщини

Сьогодні, 28 квітня, російські військові атакували безпілотниками місто Конотоп Сумської області. Пошкоджено будинки, лікарня, адміністративні приміщення, об'єкт цивільної інфраструктури. П'ятеро працівників підприємства отримали поранення.

Про це повідомляє ГУ ДСНС у Сумській області та глава Сумської ОВА Олег Григоров.

За даними рятувальників, у Конотопі зафіксовані влучання на трьох локаціях. Пошкоджено приватні житлові будинки, приміщення лікарні, адміністративні приміщення, об'єкт цивільної інфраструктури та автомобілі. Виникли пожежі, всі осередки горіння ліквідовано.

Фото: ДСНС Сумщини

Зазначається, що через загрозу з неба, фахівці ДСНС тимчасово призупиняли роботи.

РЕКЛАМА

Також відомо про 5-х травмованих унаслідок обстрілу.

Очільник ОВА повідомив, що пʼятеро цивільних, що постраждали від атаки по Конотопській громаді, – це працівники місцевого підприємства.

"Четверо постраждалих – у стані середньої тяжкості. Медики надають їм усю необхідну допомогу. Ще один постраждалий уже перебуває на амбулаторному лікуванні", – додав Григоров.

Фото: ДСНС Сумщини

Як повідомляли Українські Новини, також російські терористичні війська запустили на Київ безпілотники, у столиці працювали сили протиповітряної оборони. 

РЕКЛАМА

Крім того, російські терористичні війська зранку обстріляли місто Чугуїв Харківської області, внаслідок чого загинули двоє людей.

ГОЛОВНЕ