Росіяни вдарили по АЗС на Сумщині, постраждали працівники

Вибух. Ілюстративне фото: Генштаб ЗСУ

Зранку 9 квітня росіяни здійснили атаку по автозаправній станції в Сумській області, постраждали двоє її працівників.

Про це повідомив очільник Сумської обласної військової адміністрації Олег Григоров.

Ворог атакував АЗС у Глухівській громаді області. Від атаки російського безпілотника пошкоджено будівлю та щонайменше один цивільний автомобіль.

Крім того, постраждали двоє людей – працівники цієї АЗС. 37-річний чоловік і 53-річна жінка отримали необхідну медичну допомогу, вони лікуватимуться амбулаторно.

РЕКЛАМА

Наразі всі наслідки атаки уточнюються.

Як повідомляли Українські Новини, внаслідок обстрілу країною-агресором Росією серйозні пошкодження отримав енергетичний об'єкт ДТЕК в Одеській області.

Зранку стало відомо, що в Україні 9 квітня в усіх регіонах запровадять обмеження електропостачання через складну ситуацію в енергосистемі.

ГОЛОВНЕ