У Львові почався опалювальний сезон, в дитсадках та медзакладах ввімкнули опалення

Опалення. Фото: Pixabay

Сьогодні, 2 жовтня, у Львові розпочали опалювальний сезон, наразі опалення ввімкнули у дитячих садочках та медичних закладах. Про це повідомляє Львівська міська рада.

За інформацією диспетчерської служби ЛМКП "Львівтеплоенерго", станом на ранок 2 жовтня підприємство відновило подачу опалення до 11 бюджетних установ на основі листів-звернень. Серед них медичні установи і садочки.

Опалення отримують: 

У департаменті житлового господарства та інфраструктури ЛМР зазначають, що постійно моніторять прогноз погоди і, за необхідності, готові відновити опалення до всіх споживачів.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, частина Донецької області залишиться без опалення цієї зими. У яких громадах не буде тепла.

16 вересня, Кабінет Міністрів запропонував Верховній Раді встановити обов’язкове облаштування індивідуальних теплових пунктів у будівлях з централізованим опаленням.

ГОЛОВНЕ