Для водіїв оновили правила реєстрації в єЧерзі для перетину кордону

Кордон. Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби

З 10 вересня почнуть діяти зміни щодо процесу реєстрації в системі єЧерга для водіїв. Відтепер не потрібно подавати заявку в модуль "18-60" (відомий як "Шлях"). Про це повідомляє Міністерство розвитку громад та територій.

"З 8:00 10 вересня система єЧерга буде працювати як єдине вікно. Тобто перевізник чи водій будуть заповнювати дані один раз, під час бронювання місця в онлайн-черзі для перетину кордону", - йдеться у повідомленні.

Дані про водія перевірятимуться Державною прикордонною службою України на основі єЧерги. Зі свого боку система єЧерга буде верифікувати всі дані з ліцензійною справою перевізника, наявній в Єдиному комплексі інформаційних систем Укртрансбезпеки (ЄКІС).

До виїзду допускаються лише ті водії, які:

РЕКЛАМА

На що звернути увагу перевізникам

Нагадаємо, для жінок-депутатів змінили правила виїзду за кордон. 

ГОЛОВНЕ