"Аж мороз по шкірі": оркестр зіграв збиття "Шахеда"
Народний аматорський духовий оркестр «Гармонія» із села Ківшовата на Київщині поклав звуки роботи ППО по іранському ударному безпілотнику «Шахед» на ноти. Відео з відтворення епатажної реалістичної увертюри колектив виклав у соцмережі, чим вразив користувачів, які ділились в коментарях всім спектром емоцій: від нецензурної лайки до захоплення, але байдужих - не залишав. Ролик в Тік Ток за першу добу зібрав понад 1 мільйон сто тисяч переглядів.
Думки публіки розійшлись:
"Поставлю на будильник ⏰",- жартує один користувач
"Гарно ви граєте, але одразу мороз по шкірі і серце калатає! Привіт з Харкова",- ділиться враженнями інший.
"Це навіть не смішно, дуже страшний звук у нашому житті.
Але зробили круто", - зауважує коментатор.
"А навіщо це? Щоб що?", - не приховують роздратування з іншого табору поціновувачів.
"Ми не мали на меті когось налякати чи образити. Головна ідея в тому, щоб показати усьому світу, що українці сильні, креативні і веселі. І ще раз подякувати ЗСУ, які нас захищають", – розповів гітарист Дмитро Корнієнко виданню ZAXID.NET
Нещодавно Українські Новини писали, що країнський музикант і військовослужбовець Тарас Столяр виступив разом із лідером легендарного ірландського гурту U2 Боно. Вони виконали пісню One — культову композицію U2. Спільний виступ українця й ірландця поєднав звучання бандури та року.