Путін назвав ОАЕ можливим місцем для його зустрічі з Трампом і заявив, що до його зустрічі із Зеленським ще далеко
Лідер країни-агресорки Росії Володимир Путін назвав Об'єднані Арабські Емірати відповідним місцем для його зустрічі з Президентом США Дональдом Трампом та заявив, що до його зустрічі із Президентом Володимиром Зеленським ще далеко. Про це йдеться в Telegram-каналі Кремля, передають Українськi Новини.
Зокрема на запитання журналістів щодо місця зустрічі з Трампом, Путін відповів, що у Росії багато друзів, які готові допомогти організувати подібний захід, один із друзів – президент ОАЕ.
"Я думаю, ми вирішимо, але це було б одним із цілком підходящих місць", - сказав він.
Щодо можливості зустрічі із Зеленським Путін відповів, що для цього мають бути створені відповідні умови і до створення таких умов поки що далеко.
Як повідомляли Українськi Новини, за даними американських ЗМІ, Трамп хоче особисто зустрітися з російським диктатором Володимиром Путіним можливо вже на наступному тижні, якщо ця зустріч відбудеться, потім може бути організована зустріч трьох лідерів разом із Зеленським.
Держсекретар США Марко Рубіо заявив, що зустріч Трампа з Зеленським і Путіним стане можливою лише за умови, що вдасться скоротити розрив між їхніми позиціями. За словами держсекретаря, ключовими темами таких переговорів можуть бути питання територій, а також потенційне припинення вогню на певному етапі процесу.
Зеленський повідомив, що на сьогодні, четвер, 7 серпня, у нього та української команди заплановано багатьох дзвінків і контактів для реального просування на шляху до миру.