Заклад освіти зруйновано в Краматорську на Донеччині через обстріл окупантів. Є постраждалі
Армія країни-агресора Росії обстріляла Краматорськ Донецької області, застосувавши реактивну артилерію. У місті є руйнування та постраждалі.
Про це свідчать повідомлення місцевої влади, передають Українські Новини.
Близько 10:00 начальник Краматорської МВА Олександр Горбунов заявив, що окупанти обстріляли цивільну інфраструктуру Краматорська.
"Тип озброєння, яким було завдано удару, встановлюється. Внаслідок ворожого удару є поранені — зараз медики борються за їхнє життя", — написав Горбунов.
Пізніше начальник Донецької ОВА Вадим Філашкін повідомив, що по Краматорську окупанти били з реактивної системи залпового вогню (РСЗВ) "Торнадо-С".
Об’єктом інфраструктури, куди влучили окупанти, виявився освітній заклад. Він повністю зруйнований.
Поранення дістали чоловік та жінка. Їх доправили до лікарні у важкому стані.
Філашкін опублікував відео, зняте на місці удару окупантів.
Крім того, кількома фотографіями з місця "прильоту" поділилися журналісти "Суспільне Донбас".
На одному з фото співробітник правоохоронних органів тримає в руках фрагмент снаряда окупантів.
Як повідомляли Українські Новини, протягом минулої доби, 3 липня, на Донеччині через обстріли окупантів загинуло вісім цивільних.