Україна повернула тіла ще 1200 громадян: черговий етап репатріації відбувся 15 червня

Обмін тілами. Фото: Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

15 червня між Україною та Росією відбувся черговий етап репатріаційних заходів. На батьківщину повернули тіла 1200 осіб, яких російська сторона ідентифікує як українських громадян, зокрема військовослужбовців.

Про це повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Усі тіла будуть направлені на експертизу. Представники правоохоронних органів та профільних експертних установ МВС проведуть процедури ідентифікації.

Захід став можливим завдяки роботі Коордштабу, Об’єднаного центру при СБУ, Збройних Сил України, МВС, Офісу уповноваженого з прав людини, Секретаріату уповноваженого з питань осіб зниклих безвісти за особливих обставин, ДСНС та інших структур сектору безпеки та оборони.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, під час другого раунду переговорів у Стамбулі 2 червня Росія і Україна домовилася про нове звільнення полонених та обмін тілами загиблих.

Раніше повідомлялося, що з країною-агресором Росією є попередня домовленість про те, що обміни полоненими у 2025 році мають стати систематичними.

ГОЛОВНЕ