04 червня 2025, середу, 16:53
На Волині поїзд на смерть збив пенсіонерку
Поїзд. Фото: Нацполіція
У Волинській області 3 червня пасажирський потяг на смерть збив 72-річну жінку, поліція розпочала кримінальне провадження. Про це повідомляє поліція області.
Трагедія трапилася у селищі Голоби Ковельського району. Зазначається, що у момент зіткнення жінка переходила залізничні колії.
"Пасажирський поїзд сполученням Запоріжжя – Ковель наїхав на 72-річну пенсіонерку, місцеву жительку, яка переходила залізничні колії. Від отриманих травм жінка померла на місці", - розповіли у поліції.
Нагадаємо, у квітні на Київщині 48-річний чоловік загинув під колесами потяга.
Також у квітні поблизу села Черкаси Львівського району під колесами потяга загинув 36-річний чоловік.