В Україні вже побудували 15 підземних шкіл, до кінця 2025 планується ввести в експлуатацію понад 180 таких об’єктів, - Шмигаль
В Україні вже побудували 15 підземних шкіл, до кінця 2025 року планується ввести в експлуатацію понад 180 таких підземних об’єктів. Про це прем’єр-міністр Денис Шмигаль повідомив у Telegram-каналі, передають Українськi Новини.
"У центрі всіх змін має бути дитина, її безпека, інтереси та потреби. За два роки уряд виділив близько 14 млрд грн на ремонт і будівництво укриттів у школах. Вже побудували 15 підземних шкільних просторів у прифронтових регіонах і до кінця року плануємо ввести в експлуатацію понад 180 таких підземних об’єктів", - повідомив він.
Шмигаль зазначив, що наразі 80% усіх українських шкіл мають укриття різного типу. Він додав, що ще 2,8 млрд гривень держава спрямувала для закупівлі шкільних автобусів.
Як повідомляли Українськi Новини, у Запорізькій області побудують п'ять підземних шкіл, у яких діти зможуть повернутися до очного навчання, три з них з'являться в обласному центрі.
У грудні 2024 року Шмигаль казав, що Кабінет Міністрів у 2025 році спрямує регіонам на будівництво укриттів у школах 6,2 млрд гривень.