В Києві через спеку вводять найвищий рівень пожежної небезпеки, киян просять не відвідувати ліси

Спека. Фото: pixabay

Через високий рівень пожежної небезпеки 24-25 квітня киян просять бути обачними під час відпочинку на природі, не розводити вогнища в непристосованих для цього місцях, не використовувати несправне чи пошкоджене електрообладнання, дотримуватись правил протипожежної безпеки. Про це повідомляють в Українському гідрометцентрі.

У КМДА нагадують про заборону відвідувати в умовах воєнного стану ліси та лісопаркові території – як під час піших прогулянок, так і транспортом. Відповідне рішення Ради оборони міста Києва продовжує бути чинним.

Окрім цього, громадяни несуть адміністративну відповідальність за порушення, а тим більше за розведення багаття чи підпали на території лісів. Штраф для них у таких випадках може сягати кількох десятків тисяч гривень.

Наголошуємо, що на території України діє жорстка заборона палити сухостій, за порушення якої передбачена адміністративна відповідальність у вигляді штрафу:

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, 24 квітня у Києві мінлива хмарність, уночі без опадів, удень короткочасний дощ, вітер західний, 3-8 м/с. Температура повітря уночі +13...+11 градусів, удень +23...+25 градусів.

ГОЛОВНЕ