Вілл Сміт анонсував можливе продовження "Хенкока" за участю Зендеї
Голлівудський актор Вілл Сміт під час несподіваної появи на стрімі xQc на платформі Twitch розповів про плани щодо сиквелу супергеройського фільму "Хенкок" 2008 року випуску, пише Deadline.
"У нас є справді крута ідея для Хенкока 2", – заявив Сміт під час трансляції.
За словами актора, до участі у продовженні фільму планують залучити зірку "Дюни" та "Ейфорії" Зендею.
"Я відкрию вам один маленький секрет. Зендеї запропонують роль у Хенкок", – повідомив Сміт.
Оригінальний фільм "Хенкок", знятий режисером Пітером Бергом за сценарієм Вінса Гіллігана та Ві Вінсента Нго, розповідає історію супергероя-алкоголіка з амнезією, який намагається згадати своє минуле, вийшов у 2008 році. Головну роль в цьому виконав Вілл Сміт, також у стрічці знялися Шарліз Терон, Джейсон Бейтман та Едді Марсан.
Розмови про сиквел ведуться з моменту виходу першої частини. У 2020 році Шарліз Терон в інтерв'ю ComicBook підтвердила своє бажання повернутися до франшизи.
"Знаєте, якийсь час ми говорили про продовження. Я б все одно знялася в цьому фільмі, не вагаючись ні секунди", – заявила тоді Терон.
Дати початку виробництва та можливого релізу "Хенкок 2" поки не названі.
Як повідомлялося раніше, Зендея може зіграти доньку Шрека у п'ятій частині мультфільму.