Росіяни вночі атакували Київ безпілотниками, є пошкодження від уламків
У ніч на 1 грудня російські окупанти атакували Київ ударними безпілотниками. Сили ППО виявили та знищили близько 10 дронів. Зафіксовано падіння уламків БПЛА в Голосіївському районі, пошкоджені авто та вікна житловому будинку.
Про це повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Сергій Попко.
"Сьогодні вночі збройні сили Росії в черговий раз атакували Київ безпілотними літальними апаратами. Сили Оборони виявили та знешкодили близько десятка ударних БпЛА, які загрожували столиці", – йдеться в повідомленні.
За даними КМВА, попередньо, внаслідок нічної атаки зафіксовано падіння уламків в Голосіївському районі столиці – пошкоджено 6 автомобілів, в одному з житлових будинків вибуховою хвилею вибиті вікна.
Вказується, що про постраждалих інформація не надходила.
Водночас у Києві зранку повторно оголошувалася повітряна тривога – працювали сили ППО.