Крупа ще рік буде головою Хмельницької МСЕК

Тетяна Крупа. Колаж: УН

Хмельницька облрада 4 роки тому продовжила контракт з головою МСЕК Тетяною Крупою до листопада 2025 року.

Про це йдеться в матеріалах суду, передають Українськi Новини.

 

У ході досудового розслідування щоо ймовірного незаконного збагачення Крупи встановлено, що відповідно до розпорядження голови Хмельницької обласної ради від 02.11.2020, укладено контракт з головним лікарем КЗОЗ "Хмельницький обласний центр медико-соціальної експертизи" Крупою на новий строк - з 03.11.2020 до 02.11.2025 включно.

РЕКЛАМА

Таким чином, її повноваження як голови МСЕК закінчаться лише через рік.

Окрім цього, з 07.12.2020 Крупа набула повноважень депутата Хмельницької обласної ради VIII скликання та зарахована до складу постійної комісії Хмельницької обласної ради з питань охорони здоровʼя та соціальної політики, освіти, науки, культури, релігії, молоді та спорту.

У кримінальному проваджені досліджуються обставини того, що Крупа, перебуваючи на посаді головного лікаря КЗОЗ "Хмельницький обласний центр медико-соціальної експертизи", будучи депутатом Хмельницької обласної ради, незважаючи на обізнаність із вимогами Закону "Про запобігання корупції", всупереч обовʼязку їх неухильного дотримання, усвідомлюючи суспільно небезпечний характер свого діяння, передбачаючи наслідки, тобто діючи умисно, з корисливих мотивів, з метою особистого збагачення, з листопада 2020 року набула активів вартістю 137 091 055 грн, законність підстав набуття яких не підтверджено доказами та які значно перевищують її законні доходи.

Наразі невідомо, чи відсторонили Крупу від посади через звинувачення у незаконному збагаченні.

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українськi Новини, голова Хмельницької МСЕК Крупа пояснила, звідки в неї такі гроші. Суд арештував 5 млн грн і $5 млн, знайдених у голови Хмельницької МСЕК Крупи.

Печерський суд заарештував Крупу з альтернативою застави у 500 млн гривень. Наразі вона перебуває в СІЗО. 

ГОЛОВНЕ