ГУР і партизани підірвали залізничний міст в окупованому Бердянську

Бердянськ. Фото: nform.zp.ua

У тимчасово окупованому Бердянську Головне управління розвідки Міноборони України і рух опору провели успішну спецоперацію с підриву мосту. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна" з посиланням на поінформоване джерело.

"В результаті успішних диверсійних дій підірвано залізничний віадук (міст), який розташований між будівлею Водоканалу та автомийкою на Східному проспекті", - йдеться в повідомленні.

Російські окупанти використовували міст для перевезення військових вантажів. Його знищення повністю паралізувало залізничне сполучення з Бердянськом.

"Як наслідок - неможливість довезення пально-мастильних матеріалів, зброї та боєприпасів для окупаційних сил у тимчасово окупованому українському місті. І хоча місцеві окупаційні ресурси й пропагандисти стверджують, що "всі мости стоять цілі", жодних фото нібито цілого мосту вони не демонструють", - розповів співрозмовник.

РЕКЛАМА

Про вибух мосту в тимчасово окупованому Бердянську повідомила міська військова адміністрація. 

Як повідомляли Українські Новини, нещодавно у ГУР МО розкрили деталі спецоперації на півночі Харківщини.

Тоді завдяки спланованим та сміливим діям українські розвідники захопили батальйонний район оборони противника; знищили три мотострілецьких батальйони, загін "Шторм" та розвідувальну роту 7 окремого мотострілецького полку 11 армійського корпусу ЗС країни-агресорки РФ.

Також під час штурмових дій бійці Головного управління розвідки Міноборони взяли в полон росіян, що допоможе повернути з неволі українських захисників.

РЕКЛАМА
ГОЛОВНЕ