Пашинян оголосив про вихід Вірменії з ОДКБ, де домінує Росія

Нікол Пашинян з лідерами країн-членів ОДКБ. Фото: azatutyun

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що його країна вийде з Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ), оскільки члени організації не виконують своїх зобов'язань. Про це повідомило видання Armenpress у середу, 12 червня.

"Члени організації, виявилося, що вони не виконують своїх договірних зобов'язань, а йдуть, планують війну з Азербайджаном проти нас", - сказав Пашинян.

Відповідаючи на реакцію представників опозиції із залу, прем'єр-міністр Вірменії підкреслив, що "назад ми не повернемося".

РЕКЛАМА

Як повідомляли Українські Новини, 22 травня прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що дві країни Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) брали участь у підготовці Другої карабаської війни.

8 травня цього року стало відомо, що Вірменія відмовилася від фінансування діяльності ОДКБ.

Нагадаємо, у лютому 2024 року прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив, що Єреван заморозив свою участь в ОДКБ.

ГОЛОВНЕ