Росіяни атакували десять населених пунктів на Донеччині за добу
Минулої доби, 4 червня, під обстрілами військових країни-агресора Росії перебували 10 населених пунктів Донецької області. Ворог бив по житловому сектору авіабомбами, ракетами, реактивними системами залпового вогню, артилерією. Про це йдеться в повідомленні поліції Донецької області.
Так, вибухи пролунали в містах Костянтинівка, Курахове, Лиман, Слов’янськ, Часів Яр, селищах Желанне, Курахівка, селах Веселе, Вовче, Лисівка.
Руйнувань зазнали 24 цивільних об’єкти – 19 житлових будинків, автомобілі, критична інфраструктура.
На Костянтинівку окупанти скинули авіабомбу "УМПБ Д-30СН" - поранили людину, пошкодили 9 приватних будинків і три авто.
У Слов’янську в результаті влучання ракети пошкоджено приватну оселю.
Лиман російські війська обстріляли з артилерії, пошкоджено 6 приватних будинків.
Авіаударом зруйновано будинок в Желанному. По одній оселі пошкоджено у Вовчому та Курахівці.
Як повідомляли Українські Новини, за даними аналітиків українського OSINT-проєкту DeepState, російські окупанти зайшли на околицю Карлівки на Донеччині.