У Києві молоді люди о 5 ранку лізли через паркан ботсаду Гришка, щоб помилуватися світанком

Ботанічний сад в Києві. Фото: Національний ботанічний саду імені Миколи Гришка

У п'ятницю, 3 травня, молоді люди о 5 ранку лізли через паркан ботанічного саду імені Миколи Гришка, бо хотіли помилуватися сходом сонця серед кущів бузку, а охоронець закрив калитку.

Про це розповіли відвідувачі ботанічного саду.

За їх словами, з 5 ранку біля воріт ботсаду були десятки людей, які намагалися пройти на територію. Дехто з них перелазив через паркан, переправляючи велосипеди та собак.

При цьому окрім каси на вході у сад є автоматичні турнікети, де можна було заплатити карткою. Охоронець, який стояв поряд з турнікетами, ніяк не перешкоджав молодикам, які лізуть через паркан.

РЕКЛАМА

Відповідне відео у соціальних мережах стало вірусним.

@brechaaaaa коли контент важливіший за нормальну поведінку #ботсад #київ #кудипітикиїв #ботанічнийсад ♬ Funny video "Carmen Prelude" Arranging weakness(836530) - yo suzuki(akisai)

Вартість вхідного квитка становить 100 гривень. Проте каси починають працювати з 8 ранку. У соціальних мережах відвідувачі саду кажуть, що раніше на територію можна було зайти з 5 ранку, але цього разу охоронець людей не пустив, хоча вони пропонували оплатити вхід карткою.

Дехто з очевидців стверджують, що охоронець навіть заохочував лізти через паркан.

Зазначається, що люди продовжили проходити у сад без квитків до відкриття кас.

РЕКЛАМА

У соціальних мережах кияни сперечаються, хто винний у цій ситуації: співробітники ботанічного саду, які раніше пускали відвідувачів і раптом перестали, чи відвідувачі, які лізли через паркан.

Нагадаємо, місяць тому ажіотаж навколо ботанічного саду імені Гришка був, коли там цвіли магнолії.

ГОЛОВНЕ