Политика 2017-12-22T23:09:39+02:00
Українські Новини
Всеукраинский банк развития просит Порошенко защитить его клиентов (документ)

Всеукраинский банк развития просит Порошенко защитить его клиентов (документ)

Всеукраинский банк развития, Акционером которого является Александр Янукович, направил обращение к Президенту Украины Петру Порошенко.

Всеукраинский банк развития, акционером которого является Александр Янукович, направил обращение к Президенту Украины Петру Порошенко.

Текст обращения опубликован на официальном сайте Группы МАКО.

Приводим текст обращения:

Звернення Голови правління ПАТ "ВБР"

до Президента України Петра Олексійовича Порошенка

Шановний пане Президенте!

До Вас звертається голова правління ВСЕУКРАЇНСЬКОГО БАНКУ РОЗВИТКУ. Прошу Вас, як Гаранта Конституції, і як політика, націленого на впровадження в Україні справжніх європейських цінностей, втрутитися в ситуацію, яка склалася довкола нашого банку.

Банк розпочав свою історію у 2009 році - в складних економічних і політичних умовах. Всі ці роки колектив чесно виконував свою роботу, прагнучи в найкоротші терміни розвинути універсальний клієнтоорієнтований банк. І, повірте, в цьому заслуга всього нашого колективу. Ми змогли поступово наростити клієнтську базу, оптимізувати всі бізнес-процеси, запровадити сучасні технології. Недоброзичливці регулярно звинувачують нас у використанні якихось адмінресурсів, але ми знаємо, як складно було закріпитися на банківському ринку України з великою конкуренцією, як непросто було переконувати кожного клієнта, що наш банк зможе запропонувати і кращий сервіс, і індивідуальний підхід. Увесь цей час до нас була прикута пильна увага преси, конкурентів і експертів. Не відразу, але в нас повірили, стали бачити в нас повноправного партнера. Авторитетні експертні видання та агентства, зокрема й міжнародні, у своїх рейтингах стали регулярно підтверджувати надійність і стабільність банку. Повірте, це внесок кожного співробітника банку! І тепер у кожного з нас болить серце через те, що з ним відбувається.

Ламати завжди легше, ніж будувати. Але навіщо розвалювати здоровий банк з гарними фінансовими показниками, високою ліквідністю і живою базою клієнтів?

Однією з підстав для введення тимчасової адміністрації в банк стали санкції Європейського Союзу стосовно акціонера, які були прийняті в березні цього року. Вісім місяців їхньої дії не були приводом для втручання в роботу банку і лише зараз ними вирішили скористатися.

Те, що зараз відбувається з банком, завдало удар не лише по акціонеру - заручниками цієї ситуації стали тисячі клієнтів, сотні підприємств і увесь наш чисельний колектив.

У банку зупинені всі операції, заморожені рахунки всіх клієнтів. Близько 150 мільйонів грошових коштів юридичних осіб заблоковані на клієнтських рахунках, що тягне за собою фінансові проблеми на цих підприємствах, аж до банкрутства, заблоковані соціальні виплати, виплати пенсій, зарплатних проектів ... І це при тому, що банк впевнено може виконати всі свої зобов'язання!

Банк обслуговує понад 180 000 клієнтів, укладено понад 30 000 депозитних договорів із фізичними особами, багато з яких мають вклади на суму понад 200 000 грн. Внаслідок визнання банку неплатоспроможним, заощадження цих людей перебувають у зоні ризику.

Впевнена, що економіці України зараз потрібні успішні підприємства, податки, які вчасно відраховуються, а не збанкрутілі компанії з армією безробітних.

Наш колектив - також частина України, і ми теж потребуємо захисту та підтримки нашої держави. Колектив банку - це 1000 осіб, які опинилися на межі виживання. Багато хто з колективу разом з родинами переїхав до інших регіонів України із зони АТО. У рідних містах у співробітників залишилося житло і майно. Якщо тепер людей ще й позбавити роботи - в Україні одномоментно стане на 1000 безробітних осіб більше, і на кілька тисяч більше бездомних осіб, тому що у кожного працівника є родина, для якої він - годувальник.

Шановний пане Президенте, прошу Вас втрутитися в ситуацію і не дозволити через надуманий привід зруйнувати банківську установу, в якій працюють не олігархи, а прості українці.

Допоможіть нам відновити справедливість і захистити свої інтереси!

З глибокою повагою і сподіваннями на Вашу участь у долі нашого банку,

Голова правління ПАТ "ВБР" Г.Д.Гурова


Архив
Новости

ok