Спорт 2017-04-24T13:16:38+03:00
"Барселона" вилетіла з Ліги чемпіонів

"Барселона" програла "Ювентусу". Фото: Publimetro

У матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів у середу, 19 квітня, "Барселоні" не вдалося перемогти в грі проти "Ювентуса" – 0:0, внаслідок чого команда не пройшла в наступний етап.

Як пише "Футбол 24", перший тайм закінчився "сухою" нічиєю, хоча моментів було достатньо біля обох воріт, особливо було гаряче у володіннях Буффона. За каталонців могли відзначитися Альба, Мессі (двічі), Луїс Суарес, Неймар. Чи не найкращий момент "Барселони" трапився на 38 хвилині: Ігуаїн із кількох метрів потрапив у тер Штегена.

Другий тайм розпочався з гострих атак обох команд. Чергові шанси не використали Мессі, Неймар, Куадрадо. Після цих невдач Луїс Енріке вирішив підсилити атаку "Барселони", кинувши в бій Пако Алькасера (замість Ракітіча). На 67 хвилині Буффон не типово для себе помилився на виході, але Ліонель з правої ноги пробив повз ворота, а вже незабаром Серхі Роберто не влучив у дальній кут.

Останні хвилини поєдинку запам'яталися взаємними атаками, рукою гравця гостей у власному штрафному майданчику, після чого фінальний свисток голландця Куйперса зафіксував нічию і тріумф "Юве" за сумою двох матчів.

Тепер, після вильоту з ліги чемпіонів, "Барселона" буде готуватися до важливого матчу проти "Реала"; "Ювентус" незабаром зіграє проти "Дженоа".

Нагадаємо, Європейський футбольний союз дискваліфікував французький "Ліон" і турецький "Бешикташ" на рік умовно з випробувальним терміном через бійку вболівальників перед матчем 1/4 Ліги Європи.