Українка стала першою іноземною актрисою, яка отримала престижну китайську премію TV Drama Awards Made in China

Українка стала першою іноземною актрисою, яка отримала престижну китайську премію TV Drama Awards Made in China

Каптелова народилася у 1986 році.
2013-01-25 13:21:00

Українка Ірина Каптелова, яку в Китаї знають під іменем Іліша, стала першою іноземною акторкою, яка отримала нагороду престижної Національної телевізійної премії Китаю TV Drama Awards Made in China.

Золоту статуетку в номінації "Найкраща іноземна актриса 2012" принесла Каптеловій головна жіноча роль у телесеріалі "Моя Наташа", який всі китайські ЗМІ назвали "головною драмою року". Більше того, саму номінацію "Найкраща іноземна актриса" створили вперше в 2012 році, спеціально, щоб відзначити акторську роботу Каптелової.

Партнером Ірини по серіалу виступив Джу Явен - володар премії Asian New Talent Award Шанхайського кінофестивалю у 2011 році, номінант премії "Найкращий актор" міжнародної премії "Еммі" в 2012 році, актор фільму Mystery, який отримав приз Каннського кінофестивалю.

Бюджет серіалу становив близько 6,4 млн доларів. Сценаристом виступив відомий китайський драматург Гао Маньтан. У серіалі також знялися зірки з Китаю, та актори з Росії та Японії. Зйомки вели трьома мовами - китайською, японською, російською - а проходили вони в Китаї та Росії. Кількість переглядів серіалу на відеосервісах Китаю в сумі перевищила 321 млн разів.

Найбільш рейтинговий розважальний телеканал країни Анхей назвав Ірину блискучою зіркою китайського екрану: "Вона стала першою іноземною актрисою, яка зіграла головну жіночу роль у китайському телесеріалі. Вона створила унікальний образ, зігравши з неповторною акторською майстерністю. У 2012 році телесеріал "Моя Наташа" зробив її найблискучішою зіркою китайського екрану".

Сама актриса назвала роботу у фільмі складною і додала, що для неї важливо отримати таке визнання. "Серіал знятий в традиційному китайському стилі: мені доводилося працювати, враховуючи місцеві особливості зйомки та стиль гри азіатських акторів. Потрібно було миттєво адаптувати образ Наташі до китайського менталітету і ставати в ньому своєю, залишаючись росіянкою. Знайти цю грань багато в чому мені допоміг режисер, за що я йому дуже вдячна. Премія підтверджує, що у нас вийшло!" - заявила вона.

Ірина Каптелова народилася 3 червня 1986 року в Дніпропетровську. Зараз більше відома за межами СНД, співпрацює з теле- і кінокомпаніями США та Китаю. Її акторський дебют відбувся в 2009 році в ролі російської дівчинки-солдата у фільмі "Взимку не холодно". Зараз Каптелова бере участь у зйомках нового масштабного серіалу "Юн Вінг", який є спільним китайсько-американським проектом.

Нагадаємо, премія TV Drama Awards Made in China вручається щорічно, входить до трійки найбільш визначних премій в галузі кіноіндустрії в Китаї і є азіатським аналогом американської "Еммі".


Джерела: Ukranews
Більше новин про: Каптелова, Китай
Новини там, де тобі зручно: facebook, twitter, одноклассники, вконтакте.

Архiв новин за

Google+