Релизы 2016-11-17T05:27:52+02:00
Українські Новини
У Києві відбудеться Український газовий інвестиційний форум’16 з фокусом на нові можливості ринку

У Києві відбудеться Український газовий інвестиційний форум’16 з фокусом на нові можливості ринку

23 березня 2016 року в готелі «InterContinentalKyiv», м. Київ відбудеться Український газовий інвестиційний форум ’16

23 березня 2016 року в готелі "InterContinentalKyiv", м. Київ відбудеться Український газовий інвестиційний форум ’16 під патронатом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Організатор Форуму – компанія A7 CONFERENCES, Cпіворганізатор – Dentons, Стратегічний партнер – Асоціація газовидобувних компаній України. Це перший міжнародний газовий форум з акцентом на інвестиційні можливості українського газового ринку. Мета Форуму – створити професійну комунікаційну платформу для відкритого публічного обговорення між представниками державних і міжнародних організацій, а також українських компаній, з метою вийти на новий рівень розвитку газового ринку України.

У Форумі візьмуть участь Володимир Демчишин, Міністр енергетики та вугільної промисловості України, Ганна Вронська, в.о. Міністра екології та природних ресурсів України,Юлія Ковалів, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України, Іван Плачков, Президент Асоціації газовидобувних компаній України, Міністр енергетики та вугільної промисловості України (2005-2006), Ольга Бєлькова, Заступник голови Комітету з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки ВРУ, Олег Прохоренко, Голова правління ПАТ "Укргазвидобування", Юрій Вітренко, Директор з розвитку бізнесу НАК "Нафтогаз України", Сергій Макогон, Виконавчий директор ПАТ "Укртрансгаз", Пол Шапіро, Старший банкір, Європейський банк реконструкції і розвитку, Андрій Фаворов, Керуючий партнер, Директор EnergyResourcesUkraine, АркадіушКраснодебскі, Керуючий партнер та Голова практики енергетики та природних ресурсів Dentons (Польща).

Залучення інвестицій у газовий сектор стане можливим завдяки запровадженню нових правил гри на вітчизняному ринку газу. Це стало можливим після вступу в дію з 1 жовтня 2015 року нового Закону "Про ринок природного газу", що відповідає вимогам Третього енергетичного пакету ЄС. Реформуючи газовий ринок з метою його демонополізації, Україна може стати повноцінним гравцем європейського ринку блакитного палива. Новий ринок має запрацювати в Україні уже в середині 2017 року.

"Щоб активізувати механізми, закладені в цей закон, потрібно прискорити реформування газового ринку", - зазначив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин. За його словами, Міністерство прагне демонополізувати цей сегмент і найближчим часом створити такі умови, щоб жоден його учасник не зловживав своїм монопольним становищем. Реформування газового ринку передбачає відокремлення транспортування, видобування та постачання газу, а також стимулювання конкуренції на ринку власного видобування та імпорту газу. Нині Міненерговугілля працює над реструктуризацією ринку газу і створенням відповідної нормативно-правової бази.

Учасники Форуму наголошують на необхідності проведення реорганізації НАК "Нафтогаз України". Нині компанія-монополіст контролює 75% видобутку українського газу, одноосібно закуповує 100% газу в Росії і є найбільшим трейдером — постачає газ майже для 74% українських споживачів.

Під час Форуму обговорюватимуть питання реформ українського газового ринку з точки зору ЄС, нові правила видобутку газу в Україні, а також податкові аспекти та надання ліцензій і дозволів на цю діяльність. Представники міжнародних компаній поділяться досвідом Європейського Союзу в питаннях реформування ринку блакитного палива та залучення інвестицій у газовидобувну галузь. Учасники Форуму обговорять виклики, з якими стикаються інвестори та фінансові установи України. Окрім того, під час заходу відбудуться зустрічі 1-на-1між інвесторами та українськими компаніями, що працюють на газовому ринку.

У роботі Форуму візьмуть участь представники державних органів та міжнародних організацій, вітчизняні та закордонні газові компанії, іноземні інвестори в газовій сфері, а також представники комерційних банків і консалтингових компаній. Форум покликаний привернути увагу міжнародних інвесторів до потенційних можливостей українського газового ринку з метою залучення іноземних інвестицій у цей сектор.

У межах Форуму буде створено Каталог інвестиційних проектів українських державних та приватних підприємств, що працюють в газовому секторі. Каталог буде ексклюзивно презентовано на 9-ти міжнародних інвестиційних форумах «Invest&Tradein Ukraine», організованих компанією A7 CONFERENCES в Дубаї, Торонто, Варшаві, Лондоні, Франкфурті, Гонконгу, Алмати, Тель-Авіві та Нью-Йорку протягом 2016-2017рр.

Форум відбудеться під патронатом Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Організатор Форуму – A7 CONFERENCES. Cпіворганізатор – Dentons.Стратегічний партнер – Асоціація газовидобувних компаній України. Партнер – ArabEnergyAlliance. Генеральний інформаційний партнер – Інтерфакс-Україна, Діловий ТВ-партнер – Перший діловий, Генеральний медіа-партнер – Український тиждень, Генеральний радіо-партнер – Голос столиці, Ексклюзивний медіа-партнер – ЛігаБізнесІнформ, Ексклюзивний бізнес медіа-партнер – газета "Бізнес", а також серед медіа-партнерів:5 канал, Перша Шпальта, Українська енергетика, Українські новини, Компаньон, Delo.ua, KyivPost, Енергетика України, Ділова столиця, Energy. Oil & Gas,Новоевремя,Промисловість в фокусі, TheUkrainianTimes, BusinessViews, TheUkrainianJournalofBusinessLaw. За підтримки: УАІБ, MBAInternational, ACC, EBA, CUCC, KMBS, Рік Європи в Україні 2020, UBC, ABC.

Онлайн-реєстрація на Форум відкрита до 22 березня 2016 року на сайті: http://a7conf.com/gas

Зпитаньакредитації ЗМІ, будь ласка, звертайтесь до ОксаниКадочнікової, менеджера зізв’язків з громадськістюA7 CONFERENCES,зател.: +38 044 227 27 77, +38 068 120 53 35, е-mail: oksana@a7-group.com


Архив
Новости
МВФ не одобрил пенсионную реформу Кабмина, - источник 15:31
Аналитик назвал ситуацию с курсом гривны "затишьем перед штормовыми ветрами" 08:57
Летом украинцам насчитают налог за "лишнюю" жилплощадь: за что придется заплатить 11:52
В Киеве образовалась водяная ловушка
В Киеве возле Лукьяновки после ливня на дороге образовалась водяная ловушка 12:16
Дорогущий внедорожник
В Донецке замечен самый дорогой в мире внедорожник с номерами незаконной "ДНР" 19:58
Киевляне празднуют День Киева: программа 08:12
Трамп растолкал людей чтобы встать впереди всех. Скриншот видео facebook.com/nbcnightlynews/videos/10155474594123689/
Очередной скандал с Трампом: президент США грубо толкнул премьера Черногории на открытии штаб-квартиры НАТО 21:34
США, Германия и Нидерланды — популярные страны для размещения серверов VPN-сервисов. Фото: human-intel.com
Через неделю после блокировок российских соцсетей в Украине их аудитория увеличилась на 2 миллиона VPN-пользователей 11:01
Украинка получит почти 100 миллионов долларов компенсации после трагедии в Филадельфии 09:37
Запуск ракеты в Одессе. Скриншот видео
Новая украинская ракета успешно прошла испытание в присутствии Порошенко 18:11
больше новостей
МВФ не одобрил пенсионную реформу Кабмина, - источник 15:31
В пятницу суд Англии проведет очередное заседание по долгу Украины перед РФ 22:45
"Украинцы платят солью за проезд": соцсети взорвались мемами и фотожабами на новый "перл" кремлевской пропаганды 13:42
Летом украинцам насчитают налог за "лишнюю" жилплощадь: за что придется заплатить 11:52
Аваков арендовал вертолет на треть дороже рыночной цены (документ) 21:15
Суды вынесли 9 обвинительных приговоров администраторам антиукраинских групп "ВКонтакте" и в "Одноклассниках" 12:10
Порошенко посетит Одессу 26 мая. Фото: dumskaya.net
Одессу готовят к визиту Порошенко: убирают и доделывают ремонт 23:15
Неизвестные вели съемку журналистов. Фото: facebook.com/dubinskyi
После скандала с депутатом-роднюлей Шаховым в ложе для прессы Рады появились "смотрящие" 22:22
На церемонии вручения дипломов присутствовали родители новоиспеченного выпускника. Фото: facebook.com/zuck
Марк Цукерберг получил диплом Гарварда спустя 12 лет после того, как бросил его 09:16
Миссия МВФ завершила работу в Украине и ожидает пенсионной и земельной реформ 10:54
больше новостей

ok