Политика 2017-05-13T10:22:17+03:00
Українські Новини
​Минфин предлагает Порошенко ветировать выделение 998 млн гривен ПТУ

​Минфин предлагает Порошенко ветировать выделение 998 млн гривен ПТУ

По словам Яресько, этот законопроект создает ряд других проблем.

Міністерство фінансів пропонує Президентові Петру Порошенку ветувати виділення 997,865 млн гривень на субвенцію від державного місцевим бюджетам на підтримку підготовки робочих кадрів у професійно-технічному й інших навчальних закладах (законопроект № 3830-3). Про це сказала міністр фінансів Наталія Яресько у Верховній Раді під час години запитань до уряду, передають Українські Новини.

"Дійсно, Міністерство фінансів наполягає й запропонувало застосувати право вето на цей закон, але з дуже конкретних причин і не без іншого варіанта вирішення проблеми", - сказала Яресько.

Вона це повідомила після того, як голова Верховної Ради Володимир Гройсман сказав, що в нього є інформація про такий намір Мінфіну й просив відмовитися від вето без пропозиції вирішити проблему фінансування ПТУ.

Зі слів Яресько, цей законопроект створює низку інших проблем.

Вона зазначила, що Кабінет Міністрів виділив 500 млн гривень на фінансування ПТУ й це рішення погоджене з бюджетним комітетом Ради й отримало його схвалення.

Напомним, 29 января около 400 человек требовали возле здания Верховной Рады обеспечения финансирования профессионально-технического образования.

Больше новостей о: Минфин Вето Финансирование ПТУ

По теме
Архив
Новости

ok