Политика 2017-01-12T10:40:04+02:00
Українські Новини
​Медиасоюзы: безнаказанность остается в Украине системным явлением!

​Медиасоюзы: безнаказанность остается в Украине системным явлением!

Об этом говорится в совместном заявлении Национального союза журналистов Украины и Независимого медиа-профсоюза Украины, приуроченном ко Всемирному дню борьбы с безнаказанностью за преступления против журналистов.

Безнаказанность за совершение преступлений против представителей СМИ остается в Украине системным явлением. При отсутствии усилий власти по наказанию виновных в этих преступлений.

Об этом говорится в совместном заявлении Национального союза журналистов Украины и Независимого медиа-профсоюза Украины, приуроченном ко Всемирному дню борьбы с безнаказанностью за преступления против журналистов.

Текст заявления:

23 листопада медіа-спільнота відзначатиме Всесвітній день боротьби з безкарністю за злочини проти журналістів. Національна спілка журналістів України та Незалежна медіа-профспілка звертають увагу на системність цього явища в Україні та відсутність зусиль з боку держави у покаранні винних за злочини проти журналістів.

Торік представники українських медіа-організацій, Міжнародної та Європейської федерації журналістів провели в Києві марш проти безкарності, під час якого привернули увагу суспільства та влади до проблеми. Уже тоді проблема покарання винних у смертях та порушеннях прав журналістів стояла досить гостро. Але рік тому ще ніхто не думав, наскільки загрозливих масштабів вона набуде в Україні.

Цьогоріч у світі, за даними МФЖ, загинуло вже понад 100 репортерів. Випадки смертей зафіксовані й в Україні. До всього, сотні наших колег зазнали фізичних знущань під час виконання своїх професійних обов’язків у Києві на Майдані та в регіонах, а також на Сході України.

Головна причина безкарності – це насамперед відсутність політичної волі. Різні відомства та представники різних гілок влади надають пояснення щодо відсутності покарань винних, однак ми відмовляємося їх приймати. Адже бачимо: відсутність покарань зараз – це загроза для майбутнього нашої професії. Журналісти залишаються незахищеними, а їхні кривдники відчувають повну свободу дій.

Національна спілка журналістів та Незалежна медіа-профспілка вкотре закликають владу і правоохоронні органи вжити всіх необхідних заходів, аби винні у смертях і побиттях наших колег були визнані винними та понесли справедливу кару.Архив
Новости
Действия Гонтаревой привели к растрате международных резервов Украины, - Илларионов 19:20
Дешевых билетов пока не будет: Аэропорт "Киев" приостановил диалог с лоукостером Ryanair 19:53
Скрипка извинился перед русскоговорящими украинцами.
Российский пранкер разыграл Скрипку по телефону, представившись Аваковым 19:19
Задержание замдиректора Одесского НПЗ. Фото: facebook.com/LarysaSargan
В Борисполе перед вылетом задержали замдиректора Одесского нефтеперерабатывающего завода 21:20
Из-за высказываний о гетто на рокера Скрипку подали заявление в прокуратуру 15:01
Профессор журналистики из Львова оскандалился, публично назвав международные журналистские стандарты "порнографией" (аудио) 08:30
Китай готов ввести безвизовый режим для украинцев 18:19
Адвокат обнародовал имена депутатов, которым отдали на поруки Мартыненко 18:11
Сколько заработали министры в марте: полный список зарплат 15:00
Страшный сон курильщика: почему в Украине из продажи пропадают сигареты и что будет дальше 18:03
больше новостей

ok