Политика 2017-01-12T11:22:33+02:00
Українські Новини
Ветераны вступились за зама Авакова, которого требовал уволить Правый сектор

Ветераны вступились за зама Авакова, которого требовал уволить Правый сектор

Об этом говорится в обращении, текстом которого располагают "Українські Новини".

Ветераны силовых и правоохранительных структур обеспокоены ситуацией в МВД, которая сложилась из-за требований "Правого сектора" уволить первого заместителя министра внутренних дел Украины Владимира Евдокимова. Об этом говорится в обращении, текстом которого располагают "Українські Новини".

 

ЗВЕРНЕННЯ

Всеукраїнської громадської організації «Сила і Честь»

Ми, ветерани силових та правоохоронних структур України, з величезним занепокоєнням сприймаємо ситуацію, яка склалася в Міністерстві внутрішніх справ України у зв’язку з вимогами «Правого сектору» про усунення з посади першого заступника Міністра внутрішніх справ України генерала Володимира Євдокимова.

Вже є очевидним, що після революційних подій на Майдані, в умовах складної політичної ситуації керівництву країни з різних причин до цього часу не вдалося організувати належне функціонування правоохоронної системи. Реформування правоохоронних органів фактично не розпочато. Реформи підмінені кадровими призначеннями на відповідальні керівні посади, зокрема, політвисуванців незалежно від їх професійної придатності, досвіду та компетентності.

Разом з тим, у ветеранів силових та правоохоронних структур викликають обурення спроби усунути професійних, досвідчених керівників, які не пов’язані з будь-якими політичними силами та незаплямовані корупційними зв’язками. В атмосфері організованого хаосу, в тому числі у сфері кадрових питань, такі спроби провокуються і будуть провокуватись, прикриваючись різними формами, тими злочинними колами, які зацікавлені позбавитись правооохоронців, яких неможливо залякати чи підкупити.

Генерал-полковник міліції Володимир Євдокимов за багато років своєї професійної діяльності, перебуваючи на передньому краї боротьби з організованою злочинністю, довів свою відданість Україні, вірність присязі та службовому обов’язку і користується заслуженим авторитетом у професійних колах та серед громадськості.

Органи внутрішніх справ є становим хребтом, на якому тримається громадський порядок та внутрішня безпека у державі, захист громадян та суспільства в цілому від злочинних проявів. Їх ефективна діяльність можлива лише тоді, коли в їх рядах будуть служити народу України такі як генерал Євдокимов.

З повагою,

Від Президії Головної Ради

Всеукраїнської громадської організації

«Сила і Честь» (СІЧ)

І.П. СМЕШКО, генерал-полковник, Голова Комітету з питань розвідки при Президентові України (1995-1998 рр., 2004-2005 рр.), начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України (1997-2000 рр.), заступник, перший заступник, в.о. Секретаря Ради національної безпеки і оборони України (2000-2003 рр.), Голова Служби безпеки України (2003-2005 рр.)

О.Т. КІХТЕНКО, генерал армії України, командувач Внутрішніми військами Міністерства внутрішніх справ України (2005-2010 рр.)

Ю.Е. ЧЕРКАСОВ, генерал-полковник міліції, перший заступник державного секретаря МВС України (2003-2004 рр.)

М.С. ОБИХОД, генерал-лейтенант юстиції, заступник Генерального прокурора України (1995, 1998-2002 рр), заступник Голови Служби безпеки України (2003-2005 рр.)

С.І. ТУЗ, генерал-лейтенант, заступник Голови Служби безпеки України (2004-2005 рр.)

А.П. ГЕРАСИМОВ, генерал-лейтенант, заступник Голови Служби безпеки України (2000-2005 рр.), лауреат Державної пермії в галузі інформації (2004)

А.С. ДОВГОПОЛИЙ, доктор технічних наук, професор, керівник Апарату Ради національної безпеки і оборони України (1994-1996 рр.), заступник Міністра оборони України по озброєнню – начальник озброєння Збройних Сил України (1996-2000 рр.)

Л.А. ЛУЗАН, генерал-майор юстиції, військовий прокурор Західного, Центрального регіонів (2000-2010 рр.)

19 серпня 2014 року

По теме


Архив
Новости
ГПУ открыла против Супрун уголовные производства, - Сытник 10:48
Россия не разрешила осмотреть "гумконвой" для Донбасса 11:25
Разведывательный корабль
Корабль с баранами "Ашот-7" потопил российский военный корабль-разведчик 17:27
На самой иномарке дорожники оставили сообщение с просьбой перепарковать автомобиль. Фото: vk.com/kyiv_today
У арены Евровидения-2017 коммунальщики положили асфальт в обход припаркованного авто 11:20
Новый клип группы "Ленинград" на песню "Экстаз" взорвал соцсети 19:43
Карикатура: Сергей Елкин для svoboda.org
Ашот Шкиряк: Соцсети привело в восторг глупое крушение российского военного судна 18:00
Российские СМИ бесятся от кадров оккупированного Крыма в проморолике Украины к "Евровидению" 14:10
Габбани выступит в финале конкурса, который состоится 13 мая. Скриншот YouTube
Впервые в истории Евровидения клип участника набрал более 100 млн просмотров на YouTube 14:41
С начала марта Италия является лидером ставок. Фото: EBU/UA:PBC
17 дней до финала Евровидения-2017: лидер букмекеров остается бессменным, на O.Torvald растут ставки 09:34
За поставки электричества для луганских боевиков заплатят российские налогоплательщики 15:38
больше новостей

ok