Міністр соціальної політики Павло Розенко спростував інформацію про відновлення виплати пенсії колишньому прем'єр-міністру України Миколі Азарову. Про це він написав на своїй сторінці в Twitter.
"Пенсія Азарову не нараховується і нараховуватися не буде, не виплачувалася і виплачуватися не буде. Суд тільки відновив йому рахунок у банку", - написав Розенко.
Раніше Апеляційний суд Києва скасував арешт пенсії на поточному рахунку в Державному Ощадному банку колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова.
Як повідомляли Українські Новини, 21 грудня 2015 року Печерський районний суд Києва заарештував пенсії на поточних рахунках в Державному Ощадному банку колишнього Президента Віктора Януковича і колишнього прем'єр-міністра Миколи Азарова.
Хто ми такі: Про нас та Контакти. Як ми пишемо новини та наші принципи: Редакційний кодекс. Ми старались, якщо вам сподобалось – задонатьте.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, напишіть нам.