Табачник: українські й російські вчителі будуть викладати історію за спільним посібником

Табачник: українські й російські вчителі будуть викладати історію за спільним посібником

Дмитро Табачник хоче викладати українську й російську історію за єдиним підходом. Фото: Українське фото
2010-05-13 15:35:00

Україна й Росія мають намір розробити спільний навчальний посібник для вчителів історії.

Про це повідомив міністр освіти й науки Дмитро Табачник під час відеомоста між Києвом і Москвою "Російсько-українське гуманітарне співробітництво: як подолати розкол? Вища школа, історія, мова".

"У нас є напрацювання зі створення спільного навчального посібника для вчителів", - сказав міністр.

Табачник повідомив, що створення такого посібника планується обговорити під час спільного засідання комісії вчених-істориків, яка відбудеться в Києві наприкінці травня - початку червня.

При цьому він зазначив, що, на його погляд, поки що передчасно говорити про створення спільного підручника з історії, однак під час розробки цього посібника можна було б знайти загальні підходи до найбільш хворобливих моментів спільної історії.

Нагадаємо, у березні Табачник заявив, що в українських підручниках історії написана "просто брехня" і заявив про намір їх переписати. Також він обіцяв особисто перечитувати підручники з історії, літератури й гуманітарних предметів для ВНЗ.

Минулого тижня депутат Держдуми Росії Сергій Марков вимагав "радикально" змінити підручники з історії України. З його слів, українські підручники з історії не можна вважати внутрішньою справою України, оскільки в них часто відображається негативне ставлення до Росії.


Джерела: Українські новини
Більше новин про: История, Образование, Табачник
Новини там, де тобі зручно: facebook, twitter, одноклассники, вконтакте.

Архiв новин за

Google+